Baltic Auto

0
Prece(s) (0 €)
Ir jautājumi? Zvaniet mums +371 29320330 22330446

Svarīgi zināt

PATS SVARĪGĀKAIS VISĀS LIETĀS IR DETAĻAS!

 

Kā skaistu sievieti, tā arī automašīnu veido detaļas. Ja atsevišķas daļas būs "labas" (vienādādas formas, kvalitatīvi koptas) tad arī kopskats būs teicams. 

 

 

Bilde to apliecina ;)

 

Visiem zināms, ka auto bez pienācīgas aprūpes, agri vai vēlu var pārvērsties par problēmu, kas visu laiku lūzīs un remonta izdevumi, iespējams, kļūs pārāk lieli. 

 

Nav noslēpums, ka būtiskākais rezerves daļu raksturlielums ir to kvalitāte, kas var būt ļoti augsta oriģinālajām un salīdzinoši zema neoriģinālajām detaļām. 

 

Neoriģinālām rezerves daļām pārsvarā ir atšķirīgs biezums vai masa, un tās tiek ražotas no citas kvalitātes materiāliem.

 

Avārijas gadījumā pastāv risks, ka neoriģinālās rezerves daļas neizturēs un tiks deformētas vai pie spēcīgas avārijas demformēsies neplānotā veidā ietekmējot citas daļas un biežī pasažieru veselību un dzīvību.

 

Ir dzirdēti eksperimenti ar neorģinālo detaļu izmantošanu CRASH testos (mākslīgi radīta mehāniska iedarbība), kuri pierādījuši, ka aizvietojamās daļas netur tikpat lielu spēku ietekmi (laikapstakļi, citu priekšmetu mehāniska iedarbība, nolietojamība)  - tadējādi nolietojas vai deformējas ātrāk.

 

Testejot BMW 5 sērijas auto pēc 2003.gada izlaiduma, kam uzstādītas Ķīnā ražots dzinēja pārsegs, spārni, buferis, kā arī trieciena slāpētāja sija ar londžerona uzgaļiem, pierādījās ka dzinēja pārsegs frontāla trieciena brīdī nelokas, kā orģinālražojums pa apakšribu iedalījumiem, bet gan atraujoties no eņģēm virzās salona virzienā.

 

Tas varētu atgādināt giljatīnu priekšējos krēslos sēdošajiem pasažieriem. Par to ir vērts uz mirkli aizdomāties...

 
 

Oriģinālās rezerves daļas garantē augstu kvalitāti, pārbaudītu drošību un ražotāja noteiktos garantijas nosacījumus.  Izmantojot oriģinālās varat būt droši, ka visi komponenti līdz pat sīkākajai detaļai ir saskaņoti ar Jūsu  automobili un izveidota, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. 

 

Pat salīdzinot izmaksas, oriģinālās rezerves daļas pārspēj konkurentus, ja tiek salīdzinātas visas izmaksas, kas radušās detaļas lietošanas laikā, nevis tikai to pārdošanas cenu. Ievērojama papildu priekšrocība, kas saistīta ar oriģinālajām rezerves daļām, ir automobiļa maksimālās vērtības saglabāšana.

 

Tā piemēram Volkswagen visa piedāvātā preču klāsta oriģinālo rezerves daļu kvalitāte un preču īpašības atbilst augstākajiem kvalitātes standartiem. Tas ir iespējams, jo Volkswagen atbilstoši Formula Q kvalitātes garantijas sistēmai vada un kontrolē visu ražošanas procesu – gan uzņēmumā, gan sadarbībā ar piegādātājiem.

 

un BMW:

Precizitāte un funkcionalitāte līdz vissīkākajai detaļai: uz oriģinālajām BMW rezerves daļām attiecas tādi paši kvalitātes standarti kā uz BMW automobiļiem – no konstrukcijas izstrādes posma līdz pat kvalitātes garantijai. Katras oriģinālās BMW detaļas precizitāte un augstas kvalitātes konstrukcija garantē, ka visi BMW automobilī esošie komponenti lieliski sadarbojas, panākot optimālu sniegumu un maksimālu drošību un ilgmūžību.

 

Pat Peugeot oriģinālajām rezerves daļām ir jāizpilda ļoti stingri testi un pārbaudes:

•Korozijas pārbaude (tikai metāla daļām) 

•Darba drošības pārbaude 

•Izturības pārbaude 

•Darba ilguma pārbaude 

•Pārbaudes katrai precei īpaši (piemēram, pārbaudes lietajiem diskiem: nodiluma pārbaude, triecienu pārbaude, iespiedumu pārbaude un krāsu pārbaude). 

 

 

atslodzei:

 

Tomēr izvēle paliek Jūsu rokās!

Saudzējiet savu auto – apdomājiet pirms iegādājieties neoriģinālās rezerves daļas! Tas bieži gala rezultatā būs dārgāk un protams var kaitēt jūsu drošībai un veselībai!