Baltic Auto

0
Prece(s) (0 €)
Ir jautājumi? Zvaniet mums +371 29320330 22330446

Uzņēmums SIA "Baltic Auto" veiksmīgi darbojas lietotu un jaunu auto rezerves daļu tirgū jau trīspadsmito gadu!

 

Darbojamies netikai Latvijas tirgū, bet sūtām daļas jau uz visu Eiropu un citām pasaules valstīm, kā arī gādājam daļas no dažādām pasaules valstīm.

 

Mūsu stiprā puse ir protams ar pieredzi bagāts kolektīvs, kurš sastāv no aktīviem, uzmanīgiem un uzņēmīgiem darboņiem, kas auto daļu tirgū strādā jau vairāk nekā 23 gadus! Sākotnēji piegādājot auto virsbūves daļas dažiem maziem auto servisiem Latvijā, bet jau pēc paris gadiem Baltic Auto sadarbojas ar tādiem auto uzņēmumiem kā WESS select, Amserv motors, V4 motorsInchcape Motors LatviaAuto ĪLE UN HERBSTMūsa MotorsAutofavorīts, SIXT, AD-REM Auto, TEH auto, Auto Blitz, kā arī ar lielakajām apdrošināšanas kompānijām: BTA, Seesam, IF, Gjensidige, Balta, InterRisk Vienna Insurance Group, ERGO un pat Swedbank līzings. Pateicoties plašajiem sludinājuma serveriem piedāvajam preces pa visu pasauli – kur piegādes attālumu ietekmē tikai loģistikas izmaksas.

 

Mūsu klientu lokā ir daudzi Latvijas lielie uzņēmumi kā Olaines ķīmiskā rūpnīca BIOLARS, Latvijas Mobilais Telefons, Latvijas Dzelzs ceļš, Exigen Services Latvia, DLL transports, FN-Serviss, CSDD, PIKC Rīgas Valsts tehnikums un citi Eiropas valstu uzņēmumi kā GAN BEI CITY, Automaksas, Klarksonas, Gamona, Kvorimo tehnika, Rohutirts, Premium autohaus, Scandic Varahaldus un citi.

 

Uzņēmuma noliktavā uz patreizējo brīdi ir vairāk nekā 46000 pozīcijas. Pārsvarā specializējamies uz jaunāko vieglo auto lietotām virsbūves daļām, tomēr sakarā ar to ka, mums ir ļoti labi un ilgstoši sadarbības partneri Lietuvā, Polijā un Vācijā, pēc klientu pieprasījuma gādājam arī dzinēja, ritošās daļas, elektronikas, dzesēšanas sistēmu un citas daļas. Esot ciešā sasaistē ar klienta pieprasījumu, spējam strauji reaģēt uz tirgus pieprasījuma izmaiņām, kas pēdējā laikā tehnoloģiju izmaiņu ietekmē ir īpaši jūtams. 

 

Pēdējos gados jaunas tehnoloģijas ļāvušas viegli un droši pirkt un pārdot preces pa visu pasauli, īpaši Eiropas teritorijā, jo tehnoloģijas un  loģistika tajā ir attīstījusies visstraujāk. 

 

Ilgstoša sadarbība ar Poliju ir ļāvusi iegūt uzticību piegādātājos, kas uzsākuši sadarboties nododot eksluzīvas pārstavniecības tiesības Latvijā un Baltijas valstīs.

 

Misija

 

Nodrošināt Latvijas un citu valsts iedzīvotājus ar orģinālām- drošām, kvalitatīvām, videi draudzīgām un ilgtspējīgām rezerves daļām.

 

Vīzija

 

Veicināt orģinālo rezerves daļu lietošanu auto remontā un būt labākajam prakses paraugam šajā nozarē Latvijā.

 

Mērķi

 

Palielināt uzņēmuma konkurētspēju un nodrošināt patērētājiem maksimāli kvalitatīvu rezerves daļu piedāvājumu un apkalpošanu;

 

Panākt augstu braukšanas-pārvietošanās drošību, izmantojot pārbaudītas, testētas, sertificētas auto daļas, atsakoties no neorģinālajām daļām;

 

Attīstīt atkārtojami lietojamo rezerves daļu apgrozījumu, taupot energoresursu izmantošanu, kas tiek izmantots ražojot jaunas rezerves daļas, un samazinot dabas piesārņošanu ar neizmantotām daļām, kā arī ražošanas atkritumiem.

 

Vērtības

 

Pieejamība un atklātība – 9 stundas diennaktī un 5 dienas nedēļā esam pieejami klientiem pa tālruni 00371 29320330. Esam atklāti un pretimnākoši, risinām saistošus jautājumus un veicinām pieredzes apmaiņu, kā arī labprāt ieteiksim labākos risinājumus autotransporta remontam.

Arī mēs mēdzam kļūdīties-to atdzīstam, atvainojamies jau iepriekš, ja aizskārām, vienmēr cenšamies laboties un neatkārtot kļūdas.

 

Atbildīga attieksme –  nodrošinām drošu un kvalitatīvu auto daļu piegādi, uzņemamies ar personisku atbildību par ikvienu veicamo darbu. Darbinieki ir mūsu vērtība, kas godprātīgi pilda savus pienākumus.

 

Uzticamība – mēs pildām dotos solījumus un darbojamies ilgtermiņā, nodrošinot unikālu lietotu auto daļu atrunātu termiņos garantiju, kuru nesniedz neviens lietotu mantu tirgotājs, tāpēc klienti uz mums var paļauties.

 

Atvērti jauninājumiem – inovatīva un efektīva tehnoloģiju ieviešana, profesionāla pieeja, lai sasniegtu izvirzītos mērķus.

 

PIEDĀVĀJAM KONKURENTSPĒJĪGU AUTO DAĻU KLĀSTU SILTĀS, TĪRĀS TELPĀS AR ĒRTU AUTOSTĀVVIETU UN PĒC IESPĒJĀM JAUKĀS TELPĀS, KURĀM ĻOTI ĒRTI PIEBRAUKT, JO ATRODAMIES PAŠĀ A6 LIELCEĻA MALĀ.