Baltic Auto

0
Prece(s) (0 €)
Ir jautājumi? Zvaniet mums +371 29320330 22330446

Beidzot zināms, kāds īsti būs lielais krosovers BMW X7. Tiesa gan… Informācijas pamaz!

Izskatās, ka BMW nekad nevar būt par maz! Jo lielāks, jo labāk! Un galvenais, ka pēc iespējas augstāk no zemes. Pat bail iedomāties uz ko gan tik būs gatavs šā zīmola fans pie mums pēc gadiem apmēram piecpadsmit, lai pie tāda tiktu. Un vēlams ar nepilniem simts tūkstošiem nobraukuma! Taču, ja nopietni, tad BMW norāvis noslēpumainības plīvuru no ilgi gaidītā BMW X7. Un ko mēs no tā varam sagaidīt?

Ja jau reiz Audi lepni vizina žurnālistus ar Q8, tad pārējie mierā neliksies un drīz vien Cadillac Escalada visiem liksies kā mazs dāmu pilsētas braucamrīks! BMW augumā paaudzies ar jauno krosoveru X7 – automobili ar trīs sēdvietu rindām.

Auto radīts uz tās pašas platformas uz kuras jau top BMW piektās, sestās un septītās sērijas limuzīni. garumā tas ir piecus metrus un 2 centimetrus. Platumā divus metrus un 20 centimetrus.

Parīzes auto izstādē laikam šo mēs vēl neredzēsim sērijveida izskatā. Runā, ka pirmizrāde notikšot kaut kad novembrī. Tāpat runā, ka vispirms pie BMW X7 tikšot amerikāņi un ķīnieši. Pārējais tirgus vēl kādu laiku var nervozi pagaidīt.

Par dzinējiem un citām tehniskām niansēm BMW pagaidām vēl nestāsta. Iespējams, būšot pat versijas ar V12! Zināms, ka automobili ražošot Amerikā, Karolīnas pavalstī un konveijers tikšot ieslēgts pašās šā gada beigās!