Baltic Auto

0
Prece(s) (0 €)
Ir jautājumi? Zvaniet mums +371 29320330 22330446

Autoindustrijas izstāde

 

NOSKATIES VIDEO: SPIED ŠEIT

 

 

No 6. līdz 8. aprīlim Ķīpsalā notiks starptautiskā autoindustrijas izstāde "Auto 2018",

kurā šogad īpaši padomāts arī par gados jaunākajiem apmeklētājiem.

Visās trīs izstādes dienās Bērnu izklaides zonā varēs satikt transformeru Kameni,

apskatīt "Zvaigžņu karu" auto un izbraukt ar retro elektroautomobili.

 

 

 

"Zvaigžņu karu" auto

Viens no spilgtākajiem Bērnu izklaides zonas apskates eksemplāriem būs kosmosa sāgas "Zvaigžņu kari" motīva spēkrats, kura noformējumā var ieraudzīt visus leģendārās filmas tēlus – Jodu, princesi Leju, Dārtu Veideru u.c. Šis "Zvaigžņu karu" auto ir izgatavots uz 90. gadu sportiskā japāņu automobiļa "Mitsubishi Eclipse" bāzes. Unikālā automobiļa īpašnieks ir kāds zviedrs, kuram šāda noformējuma spēkrats bija sens sapnis. Lai to īstenotu, viņš piesaistīja 15 sponsorus un vērienīgo projektu realizēja dažu mēnešu laikā. Vissarežģītākais un visdārgākais šajā automobilī ir virsbūves krāsojums jeb aerogrāfija, kas vien izmaksājusi 20 tūkstošus eiro

 

 

Draudzīgais transformers

Transformerus jeb mašīnas, ko var pārvērst par robotiem un otrādi, rotaļlietu pasaulē pazīst jau sen, un arī uz kino ekrāniem tie ir guvuši milzīgus panākumus. Viens no tādiem supervaroņiem – transformers Kamene būs satiekams arī izstādē "Auto 2018". Transformers Kamene ir 2,5 m liels un draudzīgs.

 

 

Automodelīšu kolekcija

Interesenti varēs apskatīt arī auto modelīšu izstādi, kurā būs vairāk nekā 350 modelīšu mērogā 1:34. Katrai no automašīnām ir savs neparastais stāsts. Būs gan ātrumrekordu, gan ugunsdzēsības, gan slavenību automobiļi, piemēram, prezidenta Kenedija un britu karalienes limuzīni. Varēs apskatīt pirmo patentēto automobili pasaules vēsturē ar iekšdedzes dzinēju "Benz Patent Motorwagen", vienu no interesantākajām pilsētas automašīnām "BMW Isetta", kas slavena sava abstraktā izskata dēļ, jo sākotnēji dizains tika izstrādāts kā mets ledusskapim, tāpat arī slaveno aģenta Džeimsa Bonda "Aston Martin DB5". Būs arī franču milži "Berliet", kas savulaik uzbūvēti, lai pārvietotos pa Āfrikas tuksnesi.

 

 

Retro stila elektroautomobiļi

Bērni kopā ar vecākiem izstādē varēs izbraukt ar inovāciju ģimenes auto jomā – "DThrone Vintage" retro stila elektroautomobili, kam maksimālais kopējais lietotāju svars var sasniegt pat 220 kg. Mazais auto darbojas ar augstas veiktspējas elektromotoru un spēj nodrošināt 10 stundu darba režīmu. Pēc pilnas uzlādes auto spēj nobraukt līdz pat 30 km. Auto šasija būvēta, ņemot par piemēru ielas auto. Stūres mehānisms, amortizācija, riepas un diski aizgūti no reāliem auto, ko redzam ikdienā. Auto ir vecāku vadības panelis ar trīs dažādiem ātrumiem un kruīza kontroli. Turklāt šī auto stūrmanis var būt bērns jau no septiņu mēnešu vecuma, jo šoferīša lomā var iejusties pieaugušais.

Kā ziņots, šogad izstāde "Auto" notiks trīs hallēs. Jauno automobiļu sadaļā varēs iepazīties ar plašu automarku, automobiļu un komerctransporta klāstu: "Citroën", "Dacia", "Ford", "Honda", "Iveco Bus", "Jeep", "KamAz", "Lamborghini", "Lexus", "Maz", "Mazda", "Mercedes-Benz", "Mitsubishi", "Nissan", "Opel", "Peugeot", RAM ("Dodge"), "Renault", "Sisu", "Subaru", "Škoda", "Tatra" un "Volkswagen" u. c. Būs arī vairākas Baltijas mēroga pirmizrādes, vienā no tām – pasaulē visātrākais sērijveida apvidus auto "Lamborghini Urus".

Autonozares profesionāļi izstādēs "Auto mehānika" un "Transporta tehnika" varēs iepazīties ar aktuālāko nozares piedāvājumu –, sākot no rezerves daļām un beidzot ar industriālo tehniku.

Savukārt jaunākie tūninga šedevri, drifta un dragreisa automobiļi, hotrodi un louraideri no Eiropas un Skandināvijas valstīm būs apskatāmi Baltijas lielākajā autotūninga šovā "Auto Exotica", kam šobrīd Ķīpsalā tiek būvēta papildu – trešā – halle.

Izstādi "Auto" organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība "BT 1".

 

 

 

 

DELFI Auto | 20. marts 2018 16:57